Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Mierczyce - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 490 000 zł149 m² 55,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Na sprzedaż gotowy Biznes lub Prywatna Enklawa Spokoju. Prezentujemy wyjątkową, niestandardową nieruchomość położoną w gminie Prochowice. To idealna propozycja dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł38,24 m² 7 452,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna Kawalerka z Włoskim Stylem Legnica, osiedle Bielany Szukasz gotowego do wprowadzenia, przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł6 085 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycje typu parking strzeżony, stacje ładowania, kort tenisowy, budowę sali treningowej. Polecamy działkę w Legnicy przy zbiegu ul. Chojnowskiej i Gładysza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 000 zł2 164,32 m² 2 300,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w gminie Środa Śląska, w obszarze Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Opis nieruchomości: działka o powierzchni 8 800 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy na sprzedaż 16 segmentów i dwa domy parterowe w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Jaworzynie Śląskiej. Nieruchomości posadowione są na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

288 900 zł48 m² 6 018,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe oraz słoneczne mieszkanie dwupokojowe Z balkonem blisko rynku W strzegomiu, 2 piętro, C.O GAZOWE. Balkon Z widokiem na teren zielony. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bolków

Bolków(Mierczyce + 24 km)

1 200 000 zł132,34 m² 9 067,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Nowoczesny, komfortowy dom z dużymi przeszkleniami i pięknym widokiem na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 132,34 mkw powstaje w Bolkowie, a posadowiona będzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jezierzany

Jezierzany(Mierczyce + 23 km)

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Oferta tylko U nas Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego znajdującego się w miejscowości Jezierzany gm. Miłkowice (powiat legnicki) zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kozice

Kozice(Mierczyce + 15 km)

200 000 zł3 972 m² 50,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę o powierzchni 39,72 ar w miejscowości Kozice w sąsiedztwie granic miasta Legnicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny wolnostojący. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,90 m² 7 208,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż nr oferty sldoc8838 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, piekary powierzchnia: 60,90 m2 ilość pokoi: 3 piętro: II balkon piwnica Komfortowe w pełni wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Mierczyce,dolnośląskie

660 000 zł158 m² 4 177,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zadbany, gotowy do wprowadzenia Dom w Mierczycach. Na sprzedaż duży dom wolnostojący w Mierczycach z pięknym ogrodem. Dom prezentowany jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierczyce

Mierczyce,dolnośląskie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom wolnostający, we wsi Mierczyce, gmina Wądroże Wielkie, w dogodnej lokalizacji 3,5 km od autostrady A4, 60 km od Wrocławia, 9 km od Jawora. Wybudowany w latach 80-tych, po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierczyce

Mierczyce,dolnośląskie

120 000 zł74 m² 1 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, 3 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój, pomieszczenia przynależne:komórka, garaż, piwnica, ogródek, indywidualne ogrzewanie, bezczynszowe.

Zamknij
+0 km

Kupię